Wbudowany Endometr

System  reciprocal

Mikrosilnik Endodontyczny
MOTOPEX

Kompaktowy bezprzewodowy mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem.
Trwały mechanizm mikrosilnika bezszczotkowego Woodpecker
Pobierz KATALOG

Bezszczotkowy mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem w wygodnej rękojeści. Podświetlana baza służy do ładowania bezprzewodowego modułu rękojeści z mikrosilnikiem endo.

Wszystkie parametry pracy i funkcje odczytywane z wyświetlacza oled na rękojeści. Wbudowany w rączkę endometr moze pracować z mikrosilnikiem lub samodzielnie. Glówka mikromotora jest obrotowa- możliwość ustawienia w dowolnej pozycji (obrót o 360 stopni)

Możliwość wyboru z wgranych 30 najbardziej popularnych systemów pilników. Funkcje Apical reverse i Apical slow down. Możliwość ustawienia, prędkości momentu obrotowego i trybu reciprokalnego.

Bateria o pojemnośći 3,7V/2000 mAh
Masz pytanie?
Na co zwrócić uwagę wybierając mikrosilnik endodontyczny do swojej praktyki - dlaczego wybrać MOTOPEX firmy Woodpecker

Zakres momentu obrotowego wynosi: 0.4 Ncm-5.0Ncm co pozwala na używanie endomotoru praktycznie ze wszystkimi rodzajami narzędzi dostępnymi na rynku.

Główkę kątnicy można ustawiać w 6 –u pozycjach. Głowka katnicy endo endomotora MOTOPEX moze być obracana  o kąt 360 stopni. Motopex umożliwia wygodną pracę w każdym zakresie.

Urządzenie składa się z bazy-podstawy ładującej, główki kątnicy, rączki , przewodów pomiarowych i akcesoriów do endometru, przewodu do ładowania.