Skaler
Painless PT-5

Lider rynku skalerów

Skaler do bezbolesnego usuwania kamienia 

WOODPECKER

Najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie zabiegów usuwania kamienia nazębnego i osadów na powierzchniach korony i korzenia. Idealny do precyzyjnych zabiegów PERIO.
Pobierz KATALOG

Skaler ultradźwiękowy najnowszej generacji jedyny w swojej klasie na rynku wykorzystujący technologię pozwalającą na wyeliminowaniu odczucia bólu podczas zabiegu skalingu nad i poddziąsłowego, a także do wykorzystania do leczenia endodontycznego i higieny implantów.

Nowatorski sposób usuwania kamienia ruchami okrężnymi-rotacyjnymi co w praktyce pozwala na bezbolesne i bezkrwawe usunięcie nawet bardzo dużych złogów kamienia pod i nad dziąsłowego. Końcówki robocze wykonane z tytanu o specjalnych kształtach i dopasowane do każdej powierzchni zęba zapewniają przede wszystkim precyzyjny i bezbolesny zabieg usuwania kamienia przy jednoczesnym zachowaniu idealnie gładkiej powierzchni zęba i maksymalnej ochronie dziąsła.

Nowe końcówki robocze: skaling nad i poddziąsłowy: P50L,P50R,P52,P53L,P53R,P56,P59 do leczenia kanałowego końcówki robocze: E51,E52,E3,E3D,E6,E7, pilniki Niti K-File. Tip do higieny implantów!!! Końcówka robocza z gumką -P90. Ułatwienie pracy lekarza przez zminimalizowanie ilości końcówek roboczych. Nowa ergonomiczna ceramiczna rączka w systemie Woodpecker do sterylizacji w autoklawie. Prosta intuicyjna obsługa urządzenia- precyzyjne ustawienie mocy w zależności od wyboru wykonywanego zabiegu. Nowoczesny, dotykowy, czytelny panel sterowania o gładkiej powierzchni łatwy do utrzymania w czystości.
Masz pytanie?
Sparwdź najczęściej zadawane pytania przy zakupie urządzeń marki WOODPECKER.

Zestaw skalera PT5 LED firmy Woodpecker zawiera 2x po 7 końcówek roboczych.

Skaler PT5 LED Painless zawiera dwie rączki i dwie kasetki do ich sterylizacji razem z tipami.

Baza skalera jest objęta 24 miesięczną gwarancją, rączka gwarancją 12 miesięcy.