w 100% innowacyjny
Mikrosilnik dostępny jest w ofercie pakietowej
z implantami Dentium

Mikrosilnik Implantologiczny
IMPLANTER

SPECJALNA OFERTA URZĄDZEŃ, KTÓRE SPEŁNIAJĄ W 100% WYMAGANIA UŻYTKOWNIKÓW. SZYBKA I WYDAJNA PRACA. KOMFORT PRACY LEKARZA I ZADOWOLENIE PACJENTA NISKIE KOSZTY EKSPOATACYJNE.
funkcja sterowania bezdotykowego
Pobierz KATALOG

Najnowszej generacji mikromotor implantologiczny zintegrowany z fizjodyspenserem do zabiegów w zakresie chirurgii szczękowej i implantologii.

Aparat jest wyposażony w nowoczesny, intuicyjny dotykowy panel sterowania oraz kolorowy wyświetlacz. Wysoki, regulowany moment obrotowy do 80 Ncm. 8 programów z możliwością indywidualnego ustawienia parametrów.

Wydajny system chłodzenia z funkcja wewnętrznej irygacji oraz regulacją przepływu. Wielofunkcyjny sterownik nożny. W zestawie kątnica chirurgiczna 20:1 ze światłem LED Na dotykowym wyświetlaczu 7” łatwe do odczytu zwizualizowane wszystkie procedury.
Masz pytanie?
Na co zwrócić uwagę wybierając mikrosilnik implantologiczny do swojej praktyki - dlaczego właśnie Woodpecker

Ekran oparty jest na technologii stosowanej w medycynie, jego powierzchnia jest łatwa w dezynfekcji i odporna na działanie preparatów. Doskonała czułość umożliwia swobodną obsługę w rękawiczkach, dodatkowo możliwe jest zabezpieczenie powierzchnii folia przy zachowaniu pełnej funkcjonalności obsługi,

Tak zdublowany system sterowania zapewnia wygodną pracę w czasie zabiegu. Po zaprogramowaniu parametrów dla danego systemu implantologicznego IMPLANTER może być sterowany tylko za pomocą przycisków znajdujących się na sterowniku. W czasie przeprowadzania procedur hirurgicznych  nie ma konieczności używania rąk do obsługi mikrosilnika implantologicznego Woodpecker.

Implanter dostosowany jest to pracy z użyciem standardowych linii wodnych dostępnych na rynku. Koszt pojedynczej linii to kilka złotych.

Końcówki do zabiegów chirurgicznych
PIEZOCHIRURGIA

Nowoczesna technologia opracowana na potrzeby zastosowań medycznych, najwyższej jakości materiały i wielkrotna kontrala jakosci to przepis na wysoką niezawodność i trwałość końcówek do piezochirurgii ULTRASURGERY i Surgic Touch marki Woodpecker.
Pobierz KATALOG

Tipy do UlTRASURGERY wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością są wykonane ze specjalnego stopu metali do wielokrotnego użycia i sterylizacji.

Do zabiegów: chirurgii kości, sinus liftu, endodoncji, ekstrakcji, implantacji i zabiegów perio. Do wybranych zabiegów możliwość wyboru zestawu końcówek lub pojedynczych tipów z szerokiej palety 40 typów końcówek: profilowane piły do cięcia kości, tipy do formowania bloczków kostnych i pobierania kości, do osteoplastyki i zbierania wiórów kostnych, preparowania błony śluzowej w osteotomiach szczęki, tip do preparowania śluzówki, tip do delikatnej preparacji kości w pobliżu tkanek miękkich, do przygotowania łoża do implantacji.

Możliwość wyboru zestawu tipów do danego zabiegu. Basic Kit, Sinus Lifting Kit, Bone Surgery Kit, Exelcymosis Kit, Periodontal Surgery Kit, Endodontic Kit, Implantation Kit.
Masz pytanie?
Kupujesz wysokiej jakości końcówki do piezochirurgii firmy Woodpecker, dobierz odpowiedni zestaw do swojego urządzenia i dopasuj do twoich wymagań.

Opowiedź 1

Odpowiedź2

Odpowiedź3