Zestaw Prophy

Skaler Painless z piaskarką

Nowoczesny system skalera z piaskarką 
WOODPECKER  PT-A

NAJNOWSZEJ GENERACJI SKALER BEZBÓLOWY Z PIASKARKĄ , KTÓRY WYRÓŻNIA SIĘ SPOŚRÓD INNYCH OFEROWANYCH NA RYNKU POD WZGLĘDEM JAKOŚCI I PARAMETRÓW PRACY.
Pobierz KATALOG

WOODPECKER PT-A bezbólowy skaler ultradźwiękowy z piaskarką Polecany do zabiegów skalingu: usuwanie kamienia nad dziąsłowego, usuwania przebarwień, a także do dejmowania koron i mostów.

Do zabiegów endo: przygotowanie, czyszczenie i nawadnianie kanałów korzeniowych, wsteczne przygotowanie kanałów korzeniowych, kondensacja gutaperki, Do zabiegów odbudowy: przygotowanie ubytku, wkłady korzeniowe, kondensacja amalgamatu. Do zabiegów perio: skaling nad i pod dziąsłowy, leczenie przyzębia.Do zabiegów piaskowania; usuwanie płytki nazębnej, przygotowanie powierzchni przed klejeniem zamków, cementowaniem wkładów , koron i licówek, a także higieny.

PIASKARKA w PT-A Nowoczesne rączki z małą, wąską dyszą skupiającą strumień wypływu piasku.

Wbudowany specjalny, innowacyjny system zabezpieczający przed zapchaniem dyszy. Wydajny proszek do piaskarki (65µ) i (14µ).Trzyczęściowa konstrukcja rękojeści do piaskowania jest łatwa do złożenia i rozłożenia w celu czyszczenia i konserwacji, do sterylizacji w autoklawie 134°C..Zbiornik do piasku o specjalnej konstrukcji pozwalającej na całkowite wykorzystanie proszku. Wielofunkcyjny sterownik nożny z trybem „BOOST”.
Masz pytanie?
Kupujesz wysokiej jakości końcówki do piezochirurgii firmy Woodpecker, dobierz odpowiedni zestaw do swojego urządzenia i dopasuj do twoich wymagań.

Zestaw PT-A Woodpecker zawiera dwie rączki do piaskowania(AP-1 i AP-2) i dwie rączki do skalingu.

Zeataw do skalingu w PT-A zawiera 14 tipów: P33x2, P50Lx2, P50X2, R x2, P56 x2, P59x2, P94 x1, P95 x1,e60 x2.

Tak, w zestawie są dwa pojemniki do piasku a także dwa pojemniki na płyny.

Tak, aby umówić termin, prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym produktów Woodpecker.