Plazmator Woodpecker Q3

Idealny do gabinetu stomatologicznego

System dezynfekcji przestrzeni gabinetów WOODPECKER

Innowacyjne urządzenia do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach medycznych oraz ogólnodostępnych. Plazmatory Q3 i Q7 firmy Woodpecker to rozwiaznia umożliwiające bezpieczną prace w czasie pandemii CoV-2.
Pobierz KATALOG

Pobierz INSTRUKCJĘ

Urządzenia do dezynfekcji powietrza w gabinecie.Skutecznie usuwają areozole. Gwarantują efekt sterylizacji za pomocą plazmy wysokociśnieniowej.

Wysokociśnieniowe myjnie plazmowe Air Purier usuwają skutecznie wirusy grypy H3N2 koronawirusy (w tym SARS-CoV-2), pyłki roztocza Smog Dust Mite, specyficzne zapachy, sierść, włosy dzięki plaźmie opartej na napięciu od 20 000-40 000 voltów pola elektrycznego.

Technologia elektrostatycznego oczyszczania powietrza może pochłaniać cząsteczki i areozole od 14,6 nm (0,00146um).Bardzo precyzyjny czujnik PM2.5. pokazuje na bieżąco warunki panujące w gabinecie.Dokładna informacja o jakości powietrza wyświetlana jest na cyfrowym wyświetlaczu LED
Masz pytanie?
Sparwdź najczęściej zadawane pytania przy zakupie plazmatorów  WOODPECKER.

Tak, plazmator jWoodpecker est przystosowany do pracy ciągłej. Może pracować przy pacjencie bez przerwy przez 24 godziny.

Tak, na urządzeniach Q3 i Q7 jest wyświetlacz wskazujący zanieczyszczenie: kolor zielony-jakość dobra, kolor żółty-jakość wystarczająca, kolor czerwony-wysokie zanieczyszczenie.

Plazmatory Woodpecker są dedykowane do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gabinetów, sklepów. Jedynym kryterium jest powierzchnia pomieszczenia, w którym będzie pracował plamator.