Trwałe końcówki do skalerów piezoelektrycznych

Oryginalne końcówki Woodpecer
objęte są gwrancją przez cały czas użtkowania

Końcówki do skalerów piezoelektrycznych
marki Woodpecker

Najszersza oferta końcówek do skalerów piezolektrycznych - kilkaset rodzajów tipów w ofercie.
Pobierz KATALOG

TIPY DO SKALERÓW ULTRADŹWIĘKOWYCH WOODPECKER.

Końcówki do skalerów ultradźwiękowych do zabiegów usuwania kamienia z powierzchni zęba nad i pod dziąsłowego, a także do leczenia kanałowego. Wykonane ze specjalnego stopu metali do wielokrotnego użycia i sterylizacji, a dla podwyższenia ich trwałości specjalna linia tipów (w kolorze złotym) utwardzana powierzchniowo i powlekana dodatkowo tlenkiem azotu.

Tipy do skalerów ultradźwiękowych są oferowane w standardzie Woodpecker. Precyzyjne wykonane gwinty w końcówkach Woodpecker zabezpieczają w praktyce niezawodną pracę rączką skalera ultradźwiękowego. Każdy wyprodukowany tip do skalera dla łatwej i szybkiej identyfikacji oznaczony jest specjalnie wypalonym logo producenta (rysunek dzięcioła).

Paleta końcówek do skalerów Woodpecker to ponad 30 oferowanych tipów. Do skalingu: tipy oznaczone literką G, do zabiegów perio P, do preparacji S, do endodoncji E, także końcówki do przygotowania pod korony i mosty. Do endodoncji: endo chuck 90 i 120 stopni, poszerzacze kanału, do usuwania złamanych narzędzi, pilniki. W ofercie końcówek firmy Woodpecker również tipy kompatybilne z innymi skalerami dostępnymi na rynku.
Masz pytanie?
Kupujesz wysokiej jakości końcówki do piezochirurgii firmy Woodpecker, dobierz odpowiedni zestaw do swojego urządzenia i dopasuj do twoich wymagań.

Końcówki Woodpecker sterylizujemy w autoklawie w temperaturze 134°C program  4 minuty lub w pakietach z użyciem programów dla materiałów opakowanych.

Tak, do przykręcenia końcówek jest wymagany oryginalny klucz dynamometryczny.

Tip po każdym zabiegu powinien być opłukany pod bieżącą wodą, następnie umyty i zdezynfekowany w płynie w myjce ultradźwiękowej, wysuszony i zapakowany do torebki lub rękawa i poddany sterylizacji w autoklawie przez co najmniej 4 minuty.