Lampy polimeryzacyjne

Wysoka moc, gwarancja skutecznego utwardzania.

Lampy polimeryzcyjne wolnostojące 
WOODPECKER

Szeroka gama dostępnych lamp polimeryzacyjnych marki WOODPECKER. Oprócz kilku modeli wolnostojących i do zabudowy w unicie oferujemy lampy dedykowane dla specjalistów w zakresie stomatologii zachowawczej, ortdoncji czy protetyki. Z tymi produktami mozna zapoznać się na innych stroamach inetrntowych dedykowanych dla poszczególnych produktów.
Pobierz KATALOG

Bezprzewodowe lampy polimeryzacyjne firmy WOODPECKER do utwardzania wszystkich rodzajów kompozytów a także model opcjonalnie z funkcją wybielania i lampy dedykowana do ortodoncji z bardzo krótkimi czasami 1s 3s 5 s.

Nowoczesna elektronika zapewnia stałą i stabilną moc lampy nawet przy spadku naładowania. Moc lamp od 1000-1200 mW/cm2 do utwardzania wszystkich kompozytów przy zalecanym czasie 10s dla 2mm warstwy kompozytu a także 1600-mW/cm2 do zabiegów wybielania i 1800-2300 mW/cm2 do ortodoncji.

Czasy naświetlania do wyboru w zależności od mocy lampy : 5,10,15,20,25,30,35,40s -moc 1000-1200 mW/cm2 a także 1, 3,5s moc 1800-2300 mW/cm2. Prosta obsługa za pomocą specjalnie oznakowanych przycisków. Możliwość wyboru trybu pracy: ciągły, narastający i pulsacyjny.

Lampy polimeryzacyjne Woodpecker posiadają miękki start to znaczy z niższą mocą zabezpieczający przed kurczeniem się kompozytu. Doładowanie lamp w czasie pracy w stabilnych bazach. Opcjonalnie modele lamp Woodpecker z wbudowanym miernikiem poziomu naładowania.

Lampy polimeryzacyjne Woodpecker standardowo są wyposażone w czarny światłowód o średnicy 8mm i specjalną pomarańczową osłonkę chroniącą oczy lekarza.
Masz pytanie?
Sparwdź najczęściej zadawane pytania przy zakupie lamp diodowych do polimeryzacji marki WOODPECKER.

Radzimy zapoznać się z parametrami pracy dostępnymi w katalogu do pobrania z naszej strony internetowej. Niezależnie od tego nasi doradcy służą pomocą w wybraniu odpowiedniego do naszych potrzeb modelu.

Tak, światłowody są do sterylizacji w autoklawie w temperaturze 134°C.

Nie, lampa Led i jest zbudowana w inny sposób, z główką z diodami LED. Lampy opconalnie moga być wyposażone w inny rodzaj światłowodu w zależności od wymagań użytkowników.