Końcówki do Piezochirurgii

Trwała, niezawodna technologia,
sprawdzona od wielu lat w Polsce

Końcówki do zabiegów chirurgicznych
PIEZOCHIRURGIA

Nowoczesna technologia opracowana na potrzeby zastosowań medycznych, najwyższej jakości materiały i wielkrotna kontrala jakosci to przepis na wysoką niezawodność i trwałość końcówek do piezochirurgii ULTRASURGERY i Surgic Touch marki Woodpecker.
Pobierz KATALOG

Tipy do UlTRASURGERY wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością są wykonane ze specjalnego stopu metali do wielokrotnego użycia i sterylizacji.

Do zabiegów: chirurgii kości, sinus liftu, endodoncji, ekstrakcji, implantacji i zabiegów perio. Do wybranych zabiegów możliwość wyboru zestawu końcówek lub pojedynczych tipów z szerokiej palety 40 typów końcówek: profilowane piły do cięcia kości, tipy do formowania bloczków kostnych i pobierania kości, do osteoplastyki i zbierania wiórów kostnych, preparowania błony śluzowej w osteotomiach szczęki, tip do preparowania śluzówki, tip do delikatnej preparacji kości w pobliżu tkanek miękkich, do przygotowania łoża do implantacji.

Możliwość wyboru zestawu tipów do danego zabiegu. Basic Kit, Sinus Lifting Kit, Bone Surgery Kit, Exelcymosis Kit, Periodontal Surgery Kit, Endodontic Kit, Implantation Kit.
Masz pytanie?
Kupujesz wysokiej jakości końcówki do piezochirurgii firmy Woodpecker, dobierz odpowiedni zestaw do swojego urządzenia i dopasuj do twoich wymagań.

Tipy do piezochirurgii są dedykowane do urządzenia Ultrasurgery i Surgic Touch Woodpecker i urządzenia. Końcówki mogą być używane do innych urządzeń tylko po pisemnym potwierdzeniu kompatybilności przez autoryzowanego przedstawiciela w Polsce.

Tipy Woodpecker wyróżniają się na rynku pod względem niskiej ceny oferując wysoką wytrzymałość i jakość.

Tip po każdym zabiegu powinien być opłukany pod bieżącą wodą, następnie umyty i zdezynfekowany w płynie w myjce ultradźwiękowej, wysuszony i zapakowany do torebki lub rękawa i poddany sterylizacji w autoklawie przez co najmniej 4 minuty.