System wypełnień ENDO

Wypełnianie kanałów guttaperką "ma gorąco"

Fi-P PLUGGER 
Fi-G OBTURATOR

Fi-P + Fi-G Obturation System.
Bezprzewodowy mobilny zestaw do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką.
Gorący plugger i obturator.
Pobierz KATALOG

System Bezprzewodowy mobilny zestaw do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką.

Gorący plugger i obturator Fi-P Plugger rączka w kształcie długopisu do podgrzania i kondensacji gutaperki Ładowanie (2,5 godz.) rączki z bazy w pozycji poziomej. Regulacja temperatury oraz obsługa lewą lub prawą ręką zapewnia wyjątkową funkcjonalność.

Bezprzewodowa, ergonomiczna, prosta i lekka rączka prosta w użyciu, łatwa do czyszczenia Czytelny ekran i sygnał dźwiękowy zapewniają sprawną i bezpieczną obsługę Na wyświetlaczu poziom naładowania baterii (Panasonic ) i wybrana temperatura W pełni naładowana bateria wystarcza na użycie 500 razy Odczytywanie danych na wyświetlaczu w lewą i prawą stronę.

Dostępne sześć opcji ustawienia kierunku końcówek 9 rozmiarów końcówek dostosowanych do wybranej opcji- zaznaczone kolorami dla szybkiej i łatwej identyfikacji Funkcja zmiękczenia materiału wypełniającego podczas wypełnienia kanału korzeniowego Podgrzanie do wybranej temperatury w ciągu 0,5 s.

Automatyczne zabezpieczenie przed przekroczeniem czasu Cztery ustawienia temperatury : 150, 180, 200, 230 °C Łatwe i precyzyjne rozprowadzenie gutaperki w kanale również do kanałów bocznych Przycinanie nadmiaru gutaperki w kanale korzeniowym Szczelne i precyzyjne wypełnienie kanału gutaperką przez jej podgrzanie i kondensację Fi-G Obturator Szybki system nagrzania i aplikacji gutaperki do 200° C w 15 sekund Ładowanie rączki z bazy pionowe Wybór 4 temperatur: 150, 180, 200, 230 °C.

Odczytywanie danych na wyświetlaczu w lewą i prawą stronę Ergonomiczna rączka w kształcie pistoletu Łatwa aplikacja gutaperki w kanale System pionowego odkładania i ładowania rączki z bazy Bateria Panasonic
Masz pytanie?
Kupujesz wysokiej jakości zestaw do wypełniania kanałów ciekłą guttaperka Plugger + Obturator (Fi-P+ FiO) marki Woodpecker, sprawdź najczęściej zadawane pytania.

Tipy do piezochirurgii są dedykowane do urządzenia Ultrasurgery i Surgic Touch Woodpecker i urządzenia. Końcówki mogą być używane do innych urządzeń tylko po pisemnym potwierdzeniu kompatybilności przez autoryzowanego przedstawiciela w Polsce.

Tipy Woodpecker wyróżniają się na rynku pod względem niskiej ceny oferując wysoką wytrzymałość i jakość.

Tip po każdym zabiegu powinien być opłukany pod bieżącą wodą, następnie umyty i zdezynfekowany w płynie w myjce ultradźwiękowej, wysuszony i zapakowany do torebki lub rękawa i poddany sterylizacji w autoklawie przez co najmniej 4 minuty.