SURGIC TOUCH

Gwarancja niezawodności

Piezochirurgia 
ULTRASURGERY
I SURGIC TOUCH

Kompaktowy bezprzewodowy mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem.
Wytrzymały, przeznaczony do pracy przy zabiegach chirurgicznych. Ultrasurgery to wysokiej jakości urządzenie marki Woodpecker.
Pobierz KATALOG

Najnowsze urządzenie do piezochirurgii Surgic Touch firmy Woodpecker umożliwia wykonywanie precyzyjnych, mikrometrycznych w pełni kontrolowanych cięć tkanki kostnej.

SURGIC TOUCH charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, szeroką gamą końcówek,i niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Bezpieczeństwo oraz komfort pracy gwarantuje ponad 10-letnie doświadczanie w produkcji urządzeń do piezochirurgii.

Wysoka moc urządzenia znajduje zastosowanie w zabiegach chirurgicznych jamy ustnej i implantologii. Urządzenie posiada trzy funkcje: bone, root, clean. Funkcja bone do zastosowania w zabiegach chirurgii stomatologicznej: ekstrakcji, augumentacji, ortognatyce, chirurgii endodontycznej, osteotomii i do zabiegów rozszczepiania wyrostka zębodołowego, podnoszenia zatok, usuwania cyst, osteoplastyce, i chirurgii periodontologicznej.

Root funkcja do mechanicznego leczenia ultradźwiękami:endo, perio i leczenia zachowawczego. Funkcja clean to perfekcyjne samooczyszczenie urządzenia. Wbudowana funkcja alarmów informuje lekarza o popełnieniu ewentualnego błędu
Masz pytanie?
Na co zwrócić uwagę wybierając piezochirurgię do swojej praktyki - dlaczego wybrać urządzenia ULTRASURGERY lub SURGIC TOUCH

Urządzenia Surgic Touch i Ultrasurgery pracuje w zakresie mocy moc 5W-35W. Moc jest ustawiana wstępnie za pomocą dotykowego panela sterującego, a nstępnie dopasowywana automatycznie do warunków pracy i stosowanej końcówki do piezochirurgii.

Urządzenie do piezochirurgii Surgic Touch zawiera  w wyposażeniu standardowym 7 końcówek jednak dostępna jest również wersja promocyjna z zestawem 14 końcówek roboczych do wykonywania zabiegów piezochirurgicznych..

Urządzenia Surgic Touch i Ultrasurgery objęte są 24 miesięczną gwarancją (gwarancja nie obejmuje końcówek i przetwornika objętego osobną gwarancją - 12 miesięcy)

Tak, taka możliwość istnieje podczas organizowanych podstawowych kursów implantologicznych lub odpłatne wypożyczenie do zabiegu implantacji w gabinecie.