Reciprocal function

Mikrosilnik dostępny jest w ofercie pakietowej z narzędziami endo PERFECT

Mikrosilnik Endodontyczny
ENDORADAR

Bezprzewodowy mikrosilnik endodontyczny z wbudowanym endometrem.
ruch reciprocalny
Pobierz KATALOG

Mikrosilnik z modułem bazy stacjonarnej. Ładowanie rączki i wszystkie parametry pracy odczytywane ze stabilnej i czytelnej w obsłudze bazy.

Kolorowy ciekłokrystaliczny wyświetlacz do wyboru systemu pilników i odczytu parametrów pracy mikromotora.i endometru. Do wyboru trzy tryby pracy: samego mikrosilnika, endometru i mikrosilnka i endometru. Rączka tylko z funkcją on-off. Bezprzewodowa komunikacja panel -rączka. Wszystkie funkcje pracy wybierane z panelu.

Tryb recyprokalnym (3 zakresy:150/30 stopni, 180/60 stopni, 10/90 stopni) i obrotowy. Trzy tryby automatycznego antyrewersu. Możliwość ruchu oscylacyjnego. Ustawiany na panelu wybór z 20 najbardziej znanych systemów pilników NiTi a dodatkowo 8 dodatkowych programów do indywidualnego wprowadzenia nowego systemu. Specjalny program do ewentualnego skalibrowania po długim okresie eksploatacji.

Ustawianie prędkości 100-650 rpm Moment obrotowy 0.6-4.0N.cm
Masz pytanie?
Na co zwrócić uwagę wybierając mikrosilnik endodontyczny do swojej praktyki - dlaczego właśnie  Endoradar produkcji firmy Woodpecker

Zestaw akcesoriów do endometru zawiera: 4 klipsy wargowe, 2 przewody pomiarowe , 2 sondy, 4 uchwyty do instrumentów. Istnieje możliwość dokupiuenia dodatkowych elementów - są one dostępne praktycznie "od ręki" i mogą być wysłane tego samego dnia.

Baza urządzenia objęta jest 24 miesięczną gwarancja, główka mikrosilnika podlega 12 miesięcznej gwarancji.

Nie można, sterylizować rękojeści. Zarówno mikrosilnik jak i baza może być dezynfekowana preparatami zalecanymi przez producenta - firmę Woodpecker. Rękojeść, bazę urządzenia można przecierać środkiem dezynfekującym detergentem ze znakiem CE przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni narzędzi. Oczywiście narzędzia mogą być sterylizowane w autoklawie.